0 - Item

Pēdējie izmēri

Tabulu  Sarakstu 

lapā
 1. Forest Camo Junior komplekts

  Forest Camo Junior komplekts

  €115,00

  JahtiJakt Forest apģērbs jauniešiem ir piemērots dažādām aktivitātēm, piemēram, medībām, makšķerēšanai, pārgājieniem un ogošanai siltos laika apstākļos.
  Apģērbā izmantotais Teflon Wax materiāls atgrūž ūdeni un netīrumus. Lasīt vairāk
 2. Forest Reed Camo komplekts

  Forest Reed Camo komplekts

  €129,90

  Viegls un elpojošs apģērbs medībām, makšķerēšanai vai vienkārši atpūtai brīvā dabā.
  Apģērbā izmantotais izturīgs un nedilstošs Teflon Wax materiāls atgrūž ūdeni un netīrumus. Niedru kamuflāžas raksts teicami saplūst ar apkārtējo vidi.
  Pieejamie izmēri: L (Izmēru tabula) Lasīt vairāk
 3. Jahti Jakt Fishing makšķernieku komplekts

  Jahti Jakt Fishing makšķernieku komplekts

  €235,00

  Ērts, funkcionāls un ūdensnecaurlaidīgs makšķernieku apģērbs, lieliski kalpos gan izbraucienos ar motorlaivu, gan brienot ar spiningu gar aizaugušo ezera krastu. Viegls audums, izturīgs pret nodilumu. Visas šuves ir apstrādātas ar AIR-TEX membrānu, lai sniegtu papildus aizsardzību pret nokrišņiem.
  Pieejamie izmēri: M, XL (Izmēru tabula) Lasīt vairāk
 4. Plānais Snow Camo komplekts

  Plānais Snow Camo komplekts

  €75,00

  Ļoti viegls un plāns Ziemas Camo apģērbs. Apģērbā izmantotais Teflon materiāls ir ūdens un netīrumu atgrūdošs. Paredzēts lietošanai vienlaicīgi ar siltām drēbēm ziemas periodā. Apģērbs lieliski saplūst ar dabu, nodrošinot teicamas maskēšanās spējas. Lasīt vairāk
 5. Jahti Jakt Valle ziemas apģērbs (zaļš)

  Jahti Jakt Valle ziemas apģērbs (zaļš)

  Cena: €299,00

  Special Price €249,00

  Ziemas medību komplekts ir ideāli piemērots medībām uz gaidi un aukstos laika apstākļos. Tā ražošanā izmantota ūdensnecaurlaidīga un elpojoša AIR-TEX membrāna. Apģērbs izgatavots no klusa, mīksta un izturīga materiāla. Siltumu jakai nodrošina 100 g/m2 vatelīna siltinājums. Bikses-puskombinezons siltinātas ar 80 g/m2 vatelīna oderi.
  Pieejamie izmēri: M (Izmēru tabula) Lasīt vairāk
 6. Jahti Jakt Geronimo Pro apģērbs

  Jahti Jakt Geronimo Pro apģērbs

  Cena: €235,00

  Special Price €199,90

  Geronimo jaka un bikses izstrādātas sadarbībā ar medniekiem un aktīvas atpūtas cienītājiem. Dažādu materiālu apvienojums sniedz maksimālu komfortu. Viegla un lieliski elpojoša kokvilna ar ūdens atgrūdošu Teflon pārklājumu ir papildināta ar ūdensnecaurlaidīgu AIR-TEX membrānas slāni visās daļās, kur nepieciešama lielāka aizsardzība.
  Pieejamie izmēri: L (Izmēru tabula) Lasīt vairāk
 7. Archie Reed Camo komplekts

  Archie Reed Camo komplekts

  €89,00

  Ļoti viegls un plāns Archie Reed Camo apģērbs. Piemērots siltos laika apstākļos. Apģērbs lieliski saplūst ar dabu, kas nodrošina teicamas masķēšanās spējas un ļauj jums palikt „neredzamam”. Regulējama virsjakas apakšdaļa. Elastīga bikšu jostas daļa. Pieejamie izmēri: S, M (Izmēru tabula) Lasīt vairāk
 8. Archie HW Camo komplekts

  Archie HW Camo komplekts

  €89,00

  Ļoti viegls un plāns Archie Camo apģērbs. Piemērots siltos laika apstākļos. Apģērbs lieliski saplūst ar dabu, kas nodrošina teicamas masķēšanās spējas un ļauj jums palikt „neredzamam”. Regulējama virsjakas apakšdaļa. Elastīga bikšu jostas daļa. Pieejamie izmēri: M, L (Izmēru tabula) Lasīt vairāk

Tabulu  Sarakstu 

lapā